CennikNasz zespółGabinetKontakt
Nasz zespół

lek.dent. Joanna Trzepatowska

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dyplom lekarza dentysty uzyskałam w 2009 roku. Wykonuję ten zawód kontynuując rodzinną tradycję, moja Babcia była stomatologiem.

Dokładam wszelkich starań by każdy Pacjent, również ten najmłodszy, czuł się w gabinecie komfortowo. Staram się podchodzić do moich Pacjentów z dużą dawką empatii i zrozumienia ich oczekiwań.

Chciałabym, aby wszyscy moi Pacjenci mieli poczucie bezpieczeństwa.

Moją pasją jest chirurgia stomatologiczna, implantologia i medycyna estetyczna.

Aby móc leczyć pacjentów według najnowszych standardów, systematycznie poszerzam wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach, kursach i kongresach w Polsce i zagranicą (Kolumbia, USA, Korea Poludniowa, Turcja, Rumunia, Moskwa, Wilno, RPA, Wiedeń, Niemcy ). W 2016 roku uzyskałam członkostwo PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne) oraz międzynarodowe ICOI, DGOI.

W 2015 roku zostałam wyróżniona prestiżową nagrodą plebiscytu Gazety Krakowskiej „LekarzDentystaMałopolski 2015″.

W 2016 roku otrzymałam wyróżnienie w głosowaniu Czytelnikow Gazety Krakowskiej w kategorii lekarz dentysta, oraz zwyciężyłam decyzją Kapituły w kategorii LekarzDentystaMałopolski 2016.

Jeśli akurat nie ma mnie w gabinecie to zwiedzam świat, skaczę ze spadochronem, nurkuję, uprawiam sport lub czytam książkę.

ZNANY LEKARZ

CERTYFIKATYlek.dent. Olga Bajdas

Stomatolog z dziada pradziada. Niemal wychowałam się w gabinecie, od najmłodszych lat podglądając w pracy moich rodziców i dziadków, aż w końcu w 2009 roku sama ukończyłam Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Moją pasją jest stomatologia mikroskopowa, nowoczesna endodoncja i stomatologia estetyczna. W tych dziedzinach systematycznie poszerzam swoją wiedzę, by leczyć moich pacjentów zgodnie ze światowymi wytycznymi. W 2013 roku ukończyłam Curriculum Endodontyczne- najbardziej kompleksowy, prestiżowy cykl kształcenia podyplomowego poświęcony leczeniu kanałowemu.

Od dziesięciu lat pracuję pod mikroskopem. Nawet 20-krotne powiększenie pozwala mi operować precyzyjnie i skutecznie, zapewniając moim pacjentom wysoką jakość leczenia. W codziennej pracy polegam na Carl Zeiss Opmi Pico – który jest w czołówce najlepszych sprzętów stosowanych w gabinetach dentystycznych. Przykładam dużą wagę do tego, by nawet tak stresujące zabiegi jak leczenie kanałowe przebiegały w przyjemnej atmosferze, komfortowo i bezboleśnie.

Kiedy akurat nie patrzę w mikroskop wędruję po Tatrach, rozbijam namiot gdzieś na Bałkanach lub trenuję do maratonu, biegając za dwójką moich synów – Maćkiem i Przemkiem.

CERTYFIKATY


lek.dent. Paweł Malina

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy odbyłem w Miejskim Centrum Stomatologii „Nowa Huta” w Krakowie. Wśród moich zainteresowań zawodowych znajdują się stomatologia zachowawcza oraz endodoncja. 
Regularnie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności na kursach i szkoleniach.
W swojej pracy wykorzystuję techniki i materiały zgodne z nowoczesnymi standardami.
Największą satysfakcje przynosi mi zadowolenie Pacjenta z efektu leczenia.
Staram się, aby każdy zabieg był przeprowadzany komfortowo oraz w bezstresowej atmosfesrze.

Wolny czas wykorzystuję na piesze wycieczki oraz grę w siatkówkę.lek.dent. Anna Mądry

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku, gdzie ukończyłam studia z wyróżnieniem w 2004 roku. Moją największą pasją od początku była i nadal jest protetyka stomatologiczna. Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach z tej dziedziny. Brałam udział także w wielu szkoleniach z zakresu stomatologii estetycznej, implantologii czy implantoprotetyki. Przez wszystkie lata pracy podchodzę do każdego pacjenta indywidualnie starając się sprostać jego oczekiwaniom estetycznym a przede wszystkim zdrowotnym. Poszukiwania najlepszych kompleksowych rozwiązań leczniczych zaowocowały uczestnictwem w podyplomowym szkoleniu z medycyny osteopatycznej na Akademii Osteopatii. Wykorzystanie technik osteopatycznych pozwala mi na jeszcze bardziej holistyczne podejście do zdrowia pacjenta. Aktualnie uczę się u znakomitych terapeutów osteopatów takich jak : Łukasz Ciesielski, Michael Vittoria, Koen Devrise, Florian Walzinger, Nicholas Marcel, Volker Och, Diana Stockl. Jeśli nie ma mnie w gabinecie, to z dużym prawdopodobieństwem pływam, jeżdżę na rowerze lub rolkach.lek.dent. Barbara Karwan