CennikNasz zespółGabinetKontakt
Nasz zespół

lek.dent Joanna Trzepatowska

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dyplom lekarza dentysty uzyskałam w 2009 roku. Wykonuję ten zawód kontynuując rodzinną tradycję, moja Babcia była stomatologiem.

Dokładam wszelkich starań by każdy Pacjent, również ten najmłodszy, czuł się w gabinecie komfortowo. Staram się podchodzić do moich Pacjentów z dużą dawką empatii i zrozumienia ich oczekiwań.

Chciałabym, aby wszyscy moi Pacjenci mieli poczucie bezpieczeństwa.

Moją pasją jest chirurgia stomatologiczna, implantologia i medycyna estetyczna.

Aby móc leczyć pacjentów według najnowszych standardów, systematycznie poszerzam wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach, kursach i kongresach w Polsce i zagranicą (Kolumbia, USA, Korea Poludniowa, Turcja, Rumunia, Moskwa, Wilno, RPA, Wiedeń, Niemcy ). W 2016 roku uzyskałam członkostwo PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne) oraz międzynarodowe ICOI, DGOI.

W 2015 roku zostałam wyróżniona prestiżową nagrodą plebiscytu Gazety Krakowskiej „LekarzDentystaMałopolski 2015″.

W 2016 roku otrzymałam wyróżnienie w głosowaniu Czytelnikow Gazety Krakowskiej w kategorii lekarz dentysta, oraz zwyciężyłam decyzją Kapituły w kategorii LekarzDentystaMałopolski 2016.

Jeśli akurat nie ma mnie w gabinecie to zwiedzam świat, skaczę ze spadochronem, nurkuję, uprawiam sport lub czytam książkę.

ZNANY LEKARZ

CERTYFIKATYlek.dent Olga Bajdas

Stomatolog z dziada pradziada. Niemal wychowałam się w gabinecie, od najmłodszych lat podglądając w pracy moich rodziców i dziadków, aż w końcu w 2009 roku sama ukończyłam Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Moją pasją jest stomatologia mikroskopowa, nowoczesna endodoncja i stomatologia estetyczna. W tych dziedzinach systematycznie poszerzam swoją wiedzę, by leczyć moich pacjentów zgodnie ze światowymi wytycznymi. W 2013 roku ukończyłam Curriculum Endodontyczne- najbardziej kompleksowy, prestiżowy cykl kształcenia podyplomowego poświęcony leczeniu kanałowemu.

Od dziesięciu lat pracuję pod mikroskopem. Nawet 20-krotne powiększenie pozwala mi operować precyzyjnie i skutecznie, zapewniając moim pacjentom wysoką jakość leczenia. W codziennej pracy polegam na Carl Zeiss Opmi Pico – który jest w czołówce najlepszych sprzętów stosowanych w gabinetach dentystycznych. Przykładam dużą wagę do tego, by nawet tak stresujące zabiegi jak leczenie kanałowe przebiegały w przyjemnej atmosferze, komfortowo i bezboleśnie.

Kiedy akurat nie patrzę w mikroskop wędruję po Tatrach, rozbijam namiot gdzieś na Bałkanach lub trenuję do maratonu, biegając za dwójką moich synów – Maćkiem i Przemkiem.

CERTYFIKATY


lek.dent Paweł Malina

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy odbyłem w Miejskim Centrum Stomatologii „Nowa Huta” w Krakowie. Wśród moich zainteresowań zawodowych znajdują się stomatologia zachowawcza oraz endodoncja. 
Regularnie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności na kursach i szkoleniach.
W swojej pracy wykorzystuję techniki i materiały zgodne z nowoczesnymi standardami.
Największą satysfakcje przynosi mi zadowolenie Pacjenta z efektu leczenia.
Staram się, aby każdy zabieg był przeprowadzany komfortowo oraz w bezstresowej atmosfesrze.

Wolny czas wykorzystuję na piesze wycieczki oraz grę w siatkówkę.lek.dent Monika Bełch


Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Dyplom lekarza dentysty uzyskałam w 2013 r.

Stomatologia jest moją pasją. Już od dziecka marzyłam by zostać stomatologiem. Szczególnie interesuję się endodoncją mikroskopową i protetyką. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. W 2018 r. rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne w zakresie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie.

Każdego ze swoich pacjentów traktuję wyjątkowo i z wielką empatią. Dokładam wszelkich starań by każdy pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie. Największą nagrodą jest dla mnie zadowolenie i uśmiech mojego pacjenta. To daje mi ogromną radość i motywuje do dalszej pracy.

W wolnych chwilach podróżuję, czytam książki, gram na pianinie. Kocham zwierzęta, zwłaszcza koty.


lek.dent Magdalena Struk


Jestem absolwentką Uniwersytetu Pavla Jozefa Safarika w Koszycach. Po skończonych studiach doświadczenie zawodowe zdobywałam w gabinetach stomatologicznych w Krakowie. Moim osobistym celem jest leczenie pacjentów według najnowszych światowych standardów, dlatego też regularnie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach stomatologicznych. Swoje zainteresowania zawodowe koncentruję wokół stomatologii mikroskopowej (ze szczególnym uwzględnieniem leczenia endodontycznego) oraz zastosowania cyfrowych technologii. Jestem świadoma jak stresujące może być dla pacjenta leczenie stomatologiczne, dlatego też do każdego staram się podchodzić indywidualnie wsłuchując się w jego potrzeby oraz obawy. Płynnie posługuję się językiem angielskim oraz słowackim a komunikatywnie w języku niemieckim.