CennikNasz zespółGabinetKontakt
Nasz zespół

lek.dent Joanna Trzepatowska

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dyplom lekarza dentysty uzyskałam w 2009 roku. Wykonuję ten zawód kontynuując rodzinną tradycję, moja Babcia była stomatologiem.

Dokładam wszelkich starań by każdy Pacjent, również ten najmłodszy, czuł się w gabinecie komfortowo. Staram się podchodzić do moich Pacjentów z dużą dawką empatii i zrozumienia ich oczekiwań.

Chciałabym, aby wszyscy moi Pacjenci mieli poczucie bezpieczeństwa.

Moją pasją jest chirurgia stomatologiczna, implantologia i medycyna estetyczna.

Aby móc leczyć pacjentów według najnowszych standardów, systematycznie poszerzam wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach, kursach i kongresach w Polsce i zagranicą (Kolumbia, USA, Korea Poludniowa, Turcja, Rumunia, Moskwa, Wilno, RPA, Wiedeń, Niemcy ). W 2016 roku uzyskałam członkostwo PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne) oraz międzynarodowe ICOI, DGOI.

W 2015 roku zostałam wyróżniona prestiżową nagrodą plebiscytu Gazety Krakowskiej „LekarzDentystaMałopolski 2015″.

W 2016 roku otrzymałam wyróżnienie w głosowaniu Czytelnikow Gazety Krakowskiej w kategorii lekarz dentysta, oraz zwyciężyłam decyzją Kapituły w kategorii LekarzDentystaMałopolski 2016.

Jeśli akurat nie ma mnie w gabinecie to zwiedzam świat, skaczę ze spadochronem, nurkuję, uprawiam sport lub czytam książkę.

ZNANY LEKARZ

CERTYFIKATYlek.dent Olga Bajdas

Stomatolog z dziada pradziada. Niemal wychowałam się w gabinecie, od najmłodszych lat podglądając w pracy moich rodziców i dziadków, aż w końcu w 2009 roku sama ukończyłam Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Moją pasją jest stomatologia mikroskopowa, nowoczesna endodoncja i stomatologia estetyczna. W tych dziedzinach systematycznie poszerzam swoją wiedzę, by leczyć moich pacjentów zgodnie ze światowymi wytycznymi. W 2013 roku ukończyłam Curriculum Endodontyczne- najbardziej kompleksowy, prestiżowy cykl kształcenia podyplomowego poświęcony leczeniu kanałowemu.

Od dziesięciu lat pracuję pod mikroskopem. Nawet 20-krotne powiększenie pozwala mi operować precyzyjnie i skutecznie, zapewniając moim pacjentom wysoką jakość leczenia. W codziennej pracy polegam na Carl Zeiss Opmi Pico – który jest w czołówce najlepszych sprzętów stosowanych w gabinetach dentystycznych. Przykładam dużą wagę do tego, by nawet tak stresujące zabiegi jak leczenie kanałowe przebiegały w przyjemnej atmosferze, komfortowo i bezboleśnie.

Kiedy akurat nie patrzę w mikroskop wędruję po Tatrach, rozbijam namiot gdzieś na Bałkanach lub trenuję do maratonu, biegając za dwójką moich synów – Maćkiem i Przemkiem.

CERTYFIKATY


lek.dent Paweł Malina

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy odbyłem w Miejskim Centrum Stomatologii „Nowa Huta” w Krakowie. Wśród moich zainteresowań zawodowych znajdują się stomatologia zachowawcza oraz endodoncja. 
Regularnie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności na kursach i szkoleniach.
W swojej pracy wykorzystuję techniki i materiały zgodne z nowoczesnymi standardami.
Największą satysfakcje przynosi mi zadowolenie Pacjenta z efektu leczenia.
Staram się, aby każdy zabieg był przeprowadzany komfortowo oraz w bezstresowej atmosfesrze.

Wolny czas wykorzystuję na piesze wycieczki oraz grę w siatkówkę.


lek.dent Magdalena Adamczyk

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż odbyłam w Miejskim Centrum Stomatologii Krowodrza i Miejskim Centrum Stomatologii Podgórze, gdzie kształciłam się w zakresie chirurgii stomatologicznej, protetyki, stomatologii zachowawczej i wielu innych dziedzin stomatologii pod okiem wielu specjalistów.

Zajmuję się stomatologią zachowawczą z endodoncją, protetyką oraz stomatologią dziecięcą. Praca z dziećmi to wyzwanie, które daje mi dużo satysfakcji- zawsze staram się, aby mali pacjenci wychodzili z gabinetu uśmiechnięci. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że stomatologia to moja życiowa pasja.

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu” – Konfucjusz

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach i konferencjach. Zawsze staram się być na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami w stomatologii. Ostatnio odbyłam kurs z dziedziny endodoncji – „Endodoncja z mikroskopem”, „Jak żyć po leczeniu endodontycznym”, „Metody zwiększenia szans na przetrwanie zębów po leczeniu kanałowym”, „Wszystko o licówkach”, „Aspekty kliniczne i teoretyczne opracowanie zębów pod korony i mosty protetyczne”, „Endodoncja- opracowanie ręczne i wypełnianie kanałów korzeniowych met. bocznej kondensacji gutaperki na jednej wizycie”, „Rekonstrukcja zwarcia jako istotny element rehabilitacji układu stomatognatycznego”. Jestem certyfikowana w zakresie ochrony radiologicznej pacjenta.

Jestem również mamą małej Mai, która nie daje się nudzić. Zawsze towarzyszy mi dużo muzyki. Gitara i fortepian umilają czas, kiedy potrzebuje cieszyć się chwilą. Stomatologiczną dokładność i zamiłowanie do estetyki przejawiam również w innych pasjach aranżacji wnętrz i fotografii krajobrazowej. 


lek.dent Monika Bełch


Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Dyplom lekarza dentysty uzyskałam w 2013 r.

Stomatologia jest moją pasją. Już od dziecka marzyłam by zostać stomatologiem. Szczególnie interesuję się endodoncją mikroskopową i protetyką. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. W 2018 r. rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne w zakresie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie.

Każdego ze swoich pacjentów traktuję wyjątkowo i z wielką empatią. Dokładam wszelkich starań by każdy pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie. Największą nagrodą jest dla mnie zadowolenie i uśmiech mojego pacjenta. To daje mi ogromną radość i motywuje do dalszej pracy.

W wolnych chwilach podróżuję, czytam książki, gram na pianinie. Kocham zwierzęta, zwłaszcza koty.


lek.dent Magdalena Kalata


Ukończyłam studia na Collegium Medicum Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2016 roku. Medycyna i stomatologia zdominowały moje zainteresowania już gdy byłam nastolatką. Siadając dziś do pracy przy fotelu spełniam swoje dziecięce marzenie.

Moja praktyka i doświadczenia zawodowe koncentrują się wokół stomatologii zachowawczej, estetycznych odbudów kompozytowych, 
endodoncji mikroskopowej, protetyki oraz chirurgii. Przykładam dużą wagę do precyzji w swoim fachu, dlatego stawiam na pracę w powiększeniu- lupy stomatologiczne oraz mikroskop zabiegowy towarzyszą mi nieodzownie na codzień.

W pracy dążę do zapewnienia moim pacjentom leczenia na najwyższym światowym poziomie, więc stale się dokształcam. Wyznaję zasadę mówiącą że „nie idąc do przodu cofamy się”, dlatego dokładam wszelkich starań by wciąż nabywać nową wiedzę i umiejętności. Aktywne uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i sympozjach, pozwala mi pozostawać na bieżąco w dynamicznie rozwijającej się branży.  Chciałabym, żeby moi pacjenci wiedzieli, że znajdują się pod opieką rzetelnego fachowca. 
W pracy z pacjentami najważniejsze jest dla mnie porozumienie, bez którego w moim przekonaniu, niemożliwe jest osiągnięcie efektów satysfakcjonujących obie strony. 

Poza pracą jestem wyznawczynią dobrej karmy- uwielbiam gotować, jeść i karmić moich najbliższych. 
Chętnie zwiedzam świat w poszukiwaniu kulinarnych inspiracji oraz sportowych wrażeń.